BRAJTON OSVOJIO OLD TRAFORD, TOTENHEM BRŽI OD PIŠTALJKE! Pobede Vile, Fulama i Njukasla (VIDEO)
Slavlje fudbalera Brajtona, Foto: EPA/ADAM VAUGHAN

PREMIJER LIGA, 5. KOLO

Najveći trijumf ostvarili su "galebovi" u Mančesteru

Fudbaleri Aston Vile pobedili su Kristal palas sa 3:1, a gosti su poveli golom Edsona Eduarda u 47. minutu u petom kolu Premijer lige.

Džon Duran izjednačio je u 87. minutu, potom je Daglas Luiz doneo prednost u 98. minutu, a konačan rezultat postavio je Leon Bejli u 90+11. minutu.

Fulam je savladao Luton 1:0 golom Karlosa Vinisijusa u 65. minutu, a najveći trijumf od 3:1 ostvario je Brajton protiv Mančester junajteda na Old Trafordu.

"Galebovi" su slavili pogocima Danija Velbeka u 20, Paskala Grosa u 53. i Žoaoa Pedra u 71. minutu.

Počasni pogodak za "crvene đavole" usledio je dva minuta kasnije preko Hanibala Mejbrija. Totenhem je bio bolji od Šefild junajteda sa 2:1.

Gustavo Hamer pogodio je u 73. minutu, a izjednačio je Rišarlison u 98. minutu, dok je pobedu doneo Dejan Kuluševski u 90+10. minutu.

Za kraj, Njukasl je savladao Brentford golom Kaluma Vilsona iz penala u 64. minutu.

Пласман обезедио Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU