SITI IZ KECA U DVOJKU PRED ZVEZDU! Alvarez režirao preokret (VIDEO)
Radost Erlinga Holanda i Bernarda Silve, Foto: EPA/DANIEL HAMBURY

PREMIJER LIGA, 5. KOLO

Zanimljivo, i "čekićari" će ugostiti predstavnika Srbije, odnosno TSC iz Bačke Topole u četvrtak od 21 čas u prvom kolu A grupe Lige Evrope

Fudbaleri Crvene zvezde u utorak od 21 gostuju Mančester sitiju u prvom kolu G grupe Lige šampiona.

"Građani" su pred meč sa crveno-belima pobedili Vest Hem posle preokreta na Olimpijskom stadionu u Londonu sa 3:1 u petom kolu Premijer lige.

"Čekićari" su poveli golom Džejmsa Vorda Prausa u 36. minutu, a aktuelni šampion Evrope i Engleske "okrenuo" je prednost preko Hulijana Alvareza.

Argentinac je bio dvostruki asistent, prvo Žeremiju Dokuu u 46, a potom Bernardu Silvi u 76. minutu.

Portugalac je deset minuta kasnije bio asistent, a konačan rezultat postavio je Erling Holand.

Zanimljivo, i Vest Hem čeka domaćinstvo srpskom timu, odnosno TSC-u iz Bačke Topole, vicešampionu naše zemlje.

U pitanju je meč prvog kola A grupe Lige Evrope u čevrtak od 21 čas.

Пласман обезедио Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU