GOL SEZONE I PENAL U 94. MINUTU ZA BOD! Leverkuzen ostaje prvi sa Bajernom posle derbija (VIDEO/FOTO)
Detalj sa utakmice Bajerna i Bajer Leverkuzena u Minhenu, Foto: EPA/ANNA SZILAGYI

BUNDESLIGA, 4. KOLO

Remi na Alijanc areni uz fantastičan pogodak Aleksa Grimalda

Objavljeno: 22:58h

Derbi četvrtog kola Bundeslige između Bajerna i Bajera iz Leverkuzena u Minhenu završen je bez pobednika i remijem od 2:2.

Domaćin je na Alijanc areni poveo golom Harija Kejna u sedmom minutu, a izjednačenje je usledilo u 24. mimunutu.

Aleks Grimaldo pogodio je "ispod lopte" koja je propala i savladala Svena Ulriha iz slobodnog udarca za sigurno uži izbor u preciznim hicima sezone.

Izabranici Tomasa Tuhela ponovo su došli do prednosti u 86. minutu preko Leona Gorecke, ali to nije bilo to od derbi meča u Bavariji.

Momci trenera Ćabija Alonsa dolaze do boda u 94. minutu nadoknade vremena pošto je Ezikel Palasios bio precizan sa penala.