TOTALNA LUDNICA! Arsenal dao dva gola u nadoknadi i SRUŠIO Mančester junajted
Arsenal - Mančester junajted, Foto: Kieran McManus / Shutterstock Editorial / Profimedia

4. kolo premijer lige

Neverovatna završnica na "Emirejts" stadionu

Objavljeno: 19:53h

Fudbaleri Arsenala su savladali ekipu Mančester junajteda sa 3:1 na "Emirejts" stadionu, u okviru 4. kola Premijer lige.

Junajted je poveo pogotkom Markusa Rašforda u 27. minutu, ali je samo minut kasnije izjednačenje Arsenalu doneo Martin Edegor.

Rezultat se nije menjao sve do 96. minuta kada je Deklan Rajs doneo vođstvo Arsenalu, da bi tačku na ovaj meč stavio Gabrijel Žezus u 101. minutu.

Treba spomenuti da je Junajtedu poništen gol u 88. minutu zbog ofsajda, a onda se sve okrenulo u korist domaćih.

Arsenal je upisao treću pobedu od početka šampionata i sada je peti na tabeli sa deset bodova, dok je Junajted na 11. poziciji sa šest osvojenih bodova.

Fudbaleri Arsenala će u narednom kolu Premijer lige gostovati Evertonu, dok će Junajted dočekati Brajton.

02:42

POBEDA SAUDIJSKE ARABIJE OČEKIVANA? Trener: Ulažu mnogo u fudbal, imaju ratnički mentalitet, a uslovi za trenine su im SVEMIRSKI!