JAVOR POKAZAO ZUBE, ALI JE PARTIZAN ZADAO POSLEDNJI UDARAC! Crno-beli brzo slomili Ivanjičane (VIDEO)
Slavlje fudbalera Partizana, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 5. KOLO

"Kifla" Kvinsija Meniga, evrogol Dina Dolmagića, prvenac Aranđela Stojkovića i gol Mateusa Saldanje uz debi Gajasa Zahida

Objavljeno: 00:01h

Fudbaleri Partizana pobedili su Javor sa 3:1 u petom kolu Superlige Srbije i tako ostvarili treći trijumf uz jedan remi.

Podsetimo, crno-beli su odložili meč četvrte runde nacionalnog šampionata protiv Radničkog u Kragujevcu zbog dvomeča plej-ofa za Ligu konferencija.

Domaćin je poveo u 22. minutu kada je Kvinsi Menig poslao "kiflu" sa ivice šesnaesterca i pogodio tik uz dalju stativu.

Ivanjičani su izjednačili u 48. minutu evrogolom Dina Dolmagića pošto je matirao Aleksandra Jovanovića sa dvadesetak metara.

Nije dugo trajala radost gostiju pošto je "parni valjak" ponovo došao prvencem Aranđela Stojkovića u 57. minutu na asistenciju Bibarsa Natha.

Partizan je slomio Javor u 69. minutu kada se radovao Mateus Saldanja na asistenciju Kristijana Belića.

Gajas Zahid, novo pojačanje ušao je u igru u 59. minutu mesto Bibarsa Natha.