UZBUDLJIVO U HUMSKOJ: Javor EVROGOLOM izjednačio, Partizan brzo uzvratio udarac! (VIDEO)
Detalj sa utakmice Partizan - Javor, Foto: Starsport©

ZANINLJIVA UTAKMICA

Strelac drugog gola na meču za crno-bele bio je Aranđel Stojković

Objavljeno: 21:29h

Fudbaleri Partizana i Javora igraju izuzetno zanimljivu utakmicu u Humskoj u okviru 5. kola Superlige Srbije.

Nakon prvog poluvremena koje je završeno 1:0 u korist crno-belih izuzetno uzbudljiv bio je početak drugog dela igre.

Počelo je spektakularnim golom Dina Dolmagića za 1:1 u 48. minutu. Fudbaler Javora tukao je sa oko 20-ak metara i pogodio mrežu Jovanovićevog gola.

Nije dugo trajala radost igrača iz Ivanjice pošto su crno-beli u 57. minutu stigli do nove prednosti.

Natho je uposlio Aranđela Stojkovića koji je bio precizan za 2:1.

Partizan je do dva gola prednosti došao u 69. minutu meča.

Saldanja je obišao golmana Javora i pogodio za 3:1.