HOLAND PRVA ZVEZDA U ŠEFILDU! Erling promašio penal, ali dao gol, Rodri spasio Siti (VIDEO/FOTO)
Erling Holand na utakmici Šefilld junajteda i Mančester sitija, Foto: EPA/ASH ALLEN

PREMIJER LIGA, 3. KOLO

U istom terminu, Aston Vila je savladala Barnli na gostovanju sa 3:1

Objavljeno: 19:57h

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Šefild junajted 2:1 na Bramal lejnu u trećem kolu Premijer lige.

Erling Holand obeležio je utakmicu u kojoj su igrali na gostovanju bez trenera Pepa Gvardiole koji se oporavlja u Barseloni posle operacije leđa.

Erling Holand na utakmici Šefilld junajteda i Mančester sitija
Erling Holand na utakmici Šefilld junajteda i Mančester sitijafoto: EPA/ASH ALLEN

Norvežanin je u 37. minutu pogodio stativu sa 11 metara, ali je u 63. bio precizan glavom iz peterce posle asistencije Džeka Griliša.

Džejden Bogl izjednačio je u 85. minutu, ali je tri minuta kasnije trijumf "građanima" doneo Rodri.

U istom terminu Aston Vila je na gostovanju savladala Barnli 3:1 na Turf Muru na krilima Metija Keša koji je pogađao u osmom i 20. minutu.

Lajl Forster smanjio je u 47. minutu, a trijumf je potvrdio Musa Dijabi u 61. minutu.

Пласман обезедио Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU