MAESTRO DUCI: Vlahović blistao, za gol i asistenciju trebalo mu samo 20 minuta! (VIDEO)
Dušan Vlahović, Foto: Marco Canoniero / Shutterstock Editorial / Profimedia

zver od igrača

Dušan Vlahović odmah pokazao da će ovo biti njegova sezona

Srpski napadač Dušan Vlahović je na najbolji mogući način započeo novu sezonu u dresu Juventusa.

On je u uvodnih 20 minuta utakmice protiv Udinezea upisao po gol i asistenciju.

Već u 2. minutu je stigao do asistencije.

Ukrao je loptu fudbalerima domaćeg tima, a ponda proigrao Federika Kijezu koji potom postiže lep pogodak sa ivice šesnaesterca.

Fudbaleri Udinezea su i drugi pogodak poklonili Staroj dami.

Aleks Sandro je šutirao, a Festi Ebosele je igrao rukom, pa su gosti dobili penal.

Odgovornost je preuzeo Vlahović koji je hladnokrvno savladao golmana Udinezea i doneo Juventusu prednost od 2:0.

Do kraja meča Juventus je postigao još jedan gol i potvrdio pobedu, a strelac je bio Francuz Adrijen Rabio.

Vlahovića je u 85. minutu zamenio Kenan Jildiz.