EVERTON POPIO ŠAMARČINU: Aston Vila SMAZALA "Karamele"!
Fudbaleri Aston Vile, Foto: Nick Potts / PA Images / Profimedia

demoliranje

Fudbaleri Aston Vile posle debakla u Njukaslu upisali ubedljiv trijumf

Loše je Aston Vila započela sezonu, ali se to sada promenilo.

U prvom kolu deklasirana je od Njukasla rezultatom 5:1, ali je sve ispravila razbijanjem Evertona u okviru 2. kola Premijer lige.

Klub iz Birmingema je na svom stadionu slavio rezultatom 4:0.

Dominirao je tim Unaija Emerija od početka, pa do kraja meča i Everton može da bude zadovoljan što se na Gudison vraća sa "samo" četiri primljena gola.

Domaćin je poveo već u 18. minutu kada je Džon Mekgin iskoristio asistenciju Leona Bejlija.

Šest minuta kasnije bilo je 2:0. Džordan Pikford je napravio penal, a onda ga je u gol pretvorio Daglas Luiz.

Aston Vila je u drugom poluvremenu postigla još dva gola. Prvo je Bejli u 51. pogodio za 3:0, a onda je rezervista Džon Duran iskoristio amaterski kiks odbrane Evertona i postigao svoj prvenac u Premijer ligi u 75. minutu.

Everton posle dva kola ima nula bodova i nula datih golova, dok je Vila popravila utisak posle debakla na Sent Džejms parku i sada ima tri osvojena boda i nultu gol razliku.

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU