RONALDO RASTUŽIO SERGEJA: Al Nasr osvojio vredan trofej!
Kristijano Ronaldo, Foto: EPA/JIJI PRESS

sjajan meč

Sergej Milinković-Savić nije uspeo da osvoji prvi trofej sa Al Hilalom

Objavljeno: 20:15h

Fudbaleri Al Nasra osvojili su Arapski Kup šampiona.

U finalu su savladali rivala iz domaćeg prvenstva ekipu Al Hilala i to rezultatom 2:1 posle produžetaka.

Junak trijumfa bio je Kristijano Ronaldo koji je postigao oba gola za svoj tim i tako sprečio Sergeja Milinkovića-Savića da osvoji svoj prvi trofej u dresu novog kluba.

Al Hilal je poveo pogotkom Mišela u 51. minutu.

U 71. minutu Al Nasr je ostao sa igračem manje nakon što je crveni karton dobio Abdulelah Al Amri. Ipak, to nije sprečilo Ronalda da tri minuta kasnije poravna na 1:1.

Novih golova nije bilo, pa se ušlo u produžetke.

I tamo je junak bio sjajni Portugalac koji je pobedonosni pogodak postigao u 98. minutu.

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU