PARTIZAN KAZNIO SAM SEBE! Komična reakcija za preokret Šturma (VIDEO)
Starteri Partizana na utakmici protiv Šturma u Gracu, Foto: FK Partizan/Sandić foto

PRIPREMNA UTAKMICA

Crno-beli ispustili rano stečenu prednost u Gracu protiv vicešampiona Austrije i ujedno učesnika kvalifikacija za Ligu šampiona

Fudbaleri Partizana završili su priprememe u Sloveniji porazom od Šturma u Gracu sa 1:2 posle preokreta.

Crno-beli su poveli u sedmom minutu kada je Kvinsi Menig prošao po sredini i pronašao Nemanju Nikolića, a usledio je udarac pod prečku.

Vicešampion Austrije došao je do izjednačenja u 38. minutu kada je lopta pogodila Aleksandra Filipovića u ruku prilikom uklizavanja.

Sudija je pokazao na penal, a Jančer je bio siguran sa bele tačke.

Komična situacija dogodila se u 53. minutu kada je Mihajlo Ilić uklizao, a lopta se od Svetozara Markovića odbila u mrežu.

Partizan je pretio nedugo posle toga kada je Marko Živković sa više od 20 metara pogodio stativu.