KRAH PROJEKTA AL NASRA SA RONALDOM! Al Itihad pobedio Srbe i obezbedio titulu (VIDEO)
Detalj sa utakmice Al Itihada i Al Nasra, Foto: EPA/STR

LIGA SAUDIJSKE ARABIJE

Izabranici Nuna Espirita Santa bolji od Vuka Rašovića, Vladimira Stojkovića i Milana Pavkova

Kristijano Ronaldo došao je u Al Nasr za ugovor vredan 200.000.000 evra po sezoni, a potpisao je na dve i po godine.

Ipak, klub iz Rijada ni pod kapitenskim vođstvom jednog od najboljih fudbalera u istoriji nije uspeo da osvoji titulu u Saudijskoj Arabiji.

Portugalac i saigrači odigrali su 1:1 na gostovanju Al Itifaku, dok je Al Itihad sa 3:0 pobedio Al Fejhu na strani i obezbedio zvanje nacionalnog šampiona.

Izabranici Nuna Espirita Santa slavili su golovima Ahmeda Šarahilija u trećem i Romarinja u 45+1. i 85. minutu.

"Tigrovi" imaju četiri boda prednosti kolo pred kraj u odnosu na Al Nasr koji je došao do izjednačenje preko Luisa Gustava u 56. minutu.

Domaćin je poveo u 43. minutu pogotkom Jusufa Niakatea, a Luisu Gustavu poništen je hitac u 84. minutu kada je i Kristijano Ronaldo napustio igru.

Za Al Fejhu koju trenira Vuk Rašović ceo meč je branio Vladimir Stojković, dok je Milan Pavkov u 69. minutu zamenio Aleksandra Trajkovskog.