VALJADOLID IZNENADIO NOVOG ŠAMPIONA ŠPANIJE: Barselona se potpuni opustila! (FOTO)
Detalj sa utakmice Valjadolid - Barselona, Foto: EPA/R. Garcia

ŠPANSKO PRVENSTVO, 36. KOLO

Real Sosijedad je minimalnim rezultatom savladao Almeriju

Objavljeno: 00:35h

Fudbaleri Valjadolida pobedili su na svom terenu Barselonu sa 3:1, u meču 36. kola španske Primere.

Strelci za Valjadolid bili su Andreas Kristensen autogol u drugom, Kajl Larin iz penala u 22. i Gonzalo Plata u 73. minutu, dok je jedini pogodak za Barselonu postigao Robert Levandovski u 84. minutu.

U narednom kolu, Valjadolid će gostovati Almeriji, dok će Barselona dočekati Majorku.

FK Valjadolid, FK Barselona

U ostalim susretima španskog prvenstva koji su odigrani u utorak postignuti su sledeći rezultati: Selta - Đirona 1:1 i Real Sosijedad - Almerija 1:0.