DŽIN SPASIO ZVEZDU NA BRDU: Lalatovićevi ratnici naterali i Grofa da skoči sa klupe od radosti! (VIDEO)

Superliga Srbije 27. kolo

Sva dešavanja na stadionu na "Banovom brdu" ste pratili u našem "lajv blogu"
Objavljeno: 16:57h

44. minut -GOOOL! Čukarički se vraća u utakmicu i to zahvaljujući Dušanu Anđelkoviću. Igrač crveno-belih je kiksnuo i dozvolio protivniku da mu uzme loptu, a onda i napravio penal koji je u gol pretvorio Ožegović.

37. minut - Beležimo prvi pokušaj domaćih, Bojić je bio u dobroj poziciji, ali je šutirao preko gola!

32. minut - Nekoliko opasnijih napada na obe strane, ali su propali zbog lošeg poslednjeg pasa. Lalatović je već napravio izmenu i uveo Dragoljuba Srnića umesto Docića, ali se ne zna da li je reč o povredi ili taktičkom potezu!

16. minut - GOOOL! Luković sa bele tačke duplira prednost crveno-belih, pošto je prethodno Donald u izglednoj situaciju sapleten u kaznenom prostoru Čukaričkog.

8. minut - GOOOOL! Crvena zvezda vodi na Banovom brdu, strelac Boaći. Internacionalac iz Gane je sjajno primirio loptu posle odličnog dugog pasa Kange i rutinski zatresao mrežu Petrića!

14:40 - Miodrag Grof Božović je napravio jednu promenu u odnosu na ranije mečeve, pa će od prvog minuta na terenu biti Nemanja Milić, a ne Džon Ruiz.