MATIĆ SPASILAC ROME! Srbin zakucao loptu u Očojinu mrežu za remi (VIDEO)
Nemanja Matić slavi gol, Foto: EPA/ETTORE FERRARI

SERIJA A, 36. KOLO

Nemanja je ušao u igru na poluvremenu

Fudbaleri Rome i Salernitane remizirali su 2:2 u 36. kolu Serije A, a "vučicu" je poraza spasio Nemanja Matić golom u 83. minutu.

Srbin je ušao u igru na poluvremenu, a Giljerma Očou savladao je posle kornera i gužve kada je zakucao loptu desnom nogom.

Gosti su vodili od 12. minuta golom Antonija Kandreve, ali je u 47. minutu izjednačio Stefan El Šaravi u 47. minutu.

Ponovo je domaćin bio u minusu na Olimpiku kada je Bulaj Dija pogodio u 54. minutu, a Rimljani sada imaju četiri boda manje od zone Lige šampiona.

Ostalo je još dva kola do kraja i izabranici Žozea Murinja verovatno će put do elitnog takmičenja tražiti u finalu Lige Evrope.

Sa druge strane, Salernitana je prošle sezone izborila opstanak u poslednjem kolu, ali ove je to uradila ranije i trenutno je 15. sa 39 bodova.

Mile Svilar je preseo ceo meč na klupi u timu portugalskog stručnjaka.