ILIĆEV CSKA PROPUSTIO VELIKU ŠANSU! Sašin tim vodio na poluvremenu, Ludogorec pred titulom (FOTO)
Saša Ilić, Foto: Georgi Paleykov/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

bugarska liga, 22. kolo

Na tri kola do kraja, sastav legendarnog kapitena Partizana mora da pobedi sve utakmice i da se nada kiksu tima iz Razgrada

Fudbaleri Ludogoreca i CSKA iz Sofije remizirali su 2:2 u 32. kolu bugarskog šampionata, a gosti koje predvodi Saša Ilić imaju za čime da žale.

Domaćin je poveo preko Despodova u 18. minutu, ali je četiri minuta kasnije poravnao Hajnc, dok je preokret usledio u 42. minutu golom Murisija.

Da je ostao ovaj rezultat, tim nekadašnjeg legendarnog kapitena Partizana imao bi dva boda više na čelu tabele, a do kraja je ostalo tri kola.

Ipak, Igor Tijago postavio je konačan rezultat u 48. minutu i sada sastav iz Razgrada ima 78 bodova, korak ispred CSKA.

Ekipa iz Sofije ako želi titulu mora da pobedi sve do kraja, ali i da se nada kiksu današnjeg domaćina.