STANOJE PRAVI DAR-MAR: Bivši trener Partizana DOMINIRA u Turskoj!
Aleksandar Stanojević, Foto: Serhat Cetinkaya / AFP / Profimedia

BRAVO

Objavljeno: 21:03h

Aleksandar Stanojević nastavio je sa sjajnim rezultatima u Turskoj.

Konjaspor je stigao do trećeg trijumfa u poslednja četiri meča, a ovog puta je na obali mora savladao Alanjaspor u gostima rezultatom 3:0.

Izabranici bivšeg trenera Partizana ovim trijumfom skočili su na visoko šesto mesto turske Superlige i imaju 49 osvojenih bodova.

Gosti su poveli pogotkom Alehandra Pozuela u 15. minutu.

U nastavku Konjaspor postiže još dva gola i stiže do ubedljive pobede. Na 2:0 povisio je Soner Dikmen u 54. minutu, a Pozuelo je svojim drugim pogotkom u 74. minutu postavio konačnih 3:0.

Vredi napomenuti da je i Alanjaspor postigao dva gola, ali su oba poništena nakon pregledanja VAR snimka.

Aleksandar Stanojević jeste nešto slabije započeo svoju odiseju u Turskoj, ali kako sezona odmiče njegov tim igra sve bolje i nema sumnje da će naredne sezone Konjaspor imati daleko veće ambicije nego sada.