VLAHOVIĆ PONOVO ZAMENJEN: Juventus slavio protiv Kremonezea, Pogba se još jednom povredio!
Dušan Vlahović, Foto: Marco Canoniero / Shutterstock Editorial / Profimedia

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu u Torinu Kremoneze sa 2:0, u okviru 35. kola Serije A.

Crno-beli su poveli golom koji je Nikolo Fadžoli postigao u 55. minutu, a pobedu je obezbedio Bremer u 79. minutu.

Utakmicu je obeležila i povreda fudbalera Juventusa Pola Pogbe, koji je morao da izađe u 24. minutu zbog problema sa levim kolenom i butnim mišićem. On je u suzama napustio teren, a večeras je prvi put posle 390 dana bio starter.

Francuski fudbaler je ove sezone u dresu Juventusa odigrao samo 159 minuta.

Juventus je posle treće uzastopne pobede, ukupno 21. u prvenstvu, drugi na tabeli sa 69 bodova, tri više od trećeplasiranog Intera.

Kremoneze ima 19 poraza i pretposlednji je sa 24 boda, šest manje od Specije koja je na 17. mestu prva iznad zone ispadanja.

Dušan Vlahović odigrao je 67 minuta, dok Filip Kostić ovog puta nije dobio šansu od trenera Masimilijana Alegrija.

Ranije danas Bolonja je na svom terenu odigrala nerešeno 0:0 protiv Rome, a Torino je na gostovanju pobedio Veronu sa 1:0.

Fjoretnina je kao domaćin pobedila Udineze sa 2:0, a Monca je na svom terenu pobedila šampiona Napoli sa takođe 2:0.