GOMEŠ ZA SPAS I NADU ZA LIGU ŠAMPIONA: Partizan se MNOGO mučio protiv tima iz Kragujevca!
Detalj sa utakmice Partizan - Radnički 1923, Foto: Starsport©

SUPERLIGA

Rezultat je na kraju bio 2:1

Objavljeno: 01:39h

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu u Beogradu kragujevački Radnički 1923 sa 2:1, u utakmici 35. kola Superlige Srbije.

Partizan je poveo golom Kvinsija Meniga u 41. minutu, koji je sa ivice šesnaesterca zatresao mrežu, posle centaršuta Slobodana Uroševića.

Tri minuta kasnije izjednačio je Luka Milunović, posle nesigurne intervencije u odbrani domaćih.

Pobedu Partizanu doneo je Rikardo Gomeš u 56. minutu, na dodavanje Danila Pantića.

FK Partizan, FK Radnički 1923

Fudbaler Partizana Fuseni Dijabate postigao je gol u 66. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

U sledećem kolu Partizan će u Novom Sadu igrati protiv Vojvodine, a Radnički će u Kragujevcu dočekati Crvenu zvezdu.