PEŠIĆ I MIJATOVIĆ "UKROTILI ZMAJEVE!" Zvezda odradila posao na Voždovcu (VIDEO/FOTO)
Radost Jovana Mijatovića i Marka Rakonjca, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 4. KOLO PLEJ-OFA

Crveno-beli poveli rano, a sve je rešeno pogotkom mladog napadača

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Voždovac sa 2:0 u četvrtom kolu plej-ofa Superlige Srbije na gostovanju na TC Stadion.

Prvi pogodak videli smo u šestom minutu kada je Aleksandar Pešić bio precizan posle kornera Gelora Kange.

Crveno-beli su u prvom poluvremenu imali devet šuteva, a "zmajevi" samo jedan, a istakao se Andrija Katić, golman domaćina.

Odbranio je dve šanse Aleksandru Pešiću, a Lazar Nikolić je pogodio prečku.

Aleksandar Pešić na utakmici Voždovca i Crvene zvezde
Aleksandar Pešić na utakmici Voždovca i Crvene zvezdefoto: Starsport©

U 47. minutu videli smo projektil Miloša Pantovića iskosa sa leve strane, a da je išla malo niže, bilo bi opasno, možda i neodbranjivo za Nikolu Vasiljevića.

Mladi Jovan Mijatović povećao je na 2:0 iz prva dva dodira sa loptom u 72. minutu kada se okrenuo od svog čuvara i poslao loptu u suprotan ugao.

Pet minuta kasnije najbolja šansa za Voždovac i majstorska parada Nikole Vasiljevića posle šuta glavom Borisava Burmaza u same rašlje.