ČUKARIČKI ZA PETAMA TSC-U! Docić sa penala doneo pobedu protiv Vojvodine (FOTO)
Slavlje fudbalera Čukaričkog, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 4. KOLO PLEJ-OFA

Zanimljivo da je kapiten "brđana" promašio drugi udarac sa bele tačke u 84. minutu, a i Vladimiru Lučiću, fudbaleru domaćih poništen je pogodak

Objavljeno: 20:09h

Fudbaleri Čukaričkog u derbiju četvrtog kola plej-ofa Superlige Srbije pobedili su Vojvodinu sa minimalnih 1:0.

"Brđani" su se tako ponovo izjednačili sa TSC-om koji je danas u Kragujevcu savladao Radnički.

Detalj sa utakmice Čukaričkog i Vojvodine
Detalj sa utakmice Čukaričkog i Vojvodinefoto: Starsport©

Pred ovaj meč usledio je minut ćutanja u čast žrtava dva masakra u OŠ "Vladislav Ribnikar" i u Mladenovcu.

FK Čukarički, FK Vojvodina

Takođe, susretu nisu prisustvovali navijači Novosađana, popularna Firma koja je protiv održavanja susreta ponedeljkom.

Navijači Vojvodine, Firma

Kada govorimo o samom duelu, domaćin je slavio golom kapitena Marka Docića iz penala u 30. minutu.

Zanimljivo da je Čuka mogla do još dva pogotka, jedan je i dala, i to u 24. minutu, ali je isti poništen Vladimiru Lučiću zbog ofsajda.

Trenutak kada je Marko Docić matirao Lazara Carevića
Trenutak kada je Marko Docić matirao Lazara Carevićafoto: Starsport©

U 84. minutu mogao je Marko Docić da potvrdi trijumf, ali je ovoga puta uspešniji bio golman Lazar Carević.