NE ZNAJU GDE UDARAJU: Novi poraz očajnog PSŽ-a!
Kilijan Mbape, Foto: Alain JOCARD / AFP / Profimedia

BLAM ŽIVI

Objavljeno: 19:14h

Fudbaleri PSŽ-a nastavili su sa lošim rezultatima ove sezone.

Parižani su doživeli šesti poraz u domaćem prvenstvu, nakon što su na svom terenu glatko izgubili od Lorijena rezultatom 3:1.

Kilijan Mbape i Lionel Mesi zaigrali su od starta, ali ni to nije pomoglo velikanu iz prestonice Francuske.

Enco Le Fe je u 15. minutu pogodio za vođstvo gostiju, a pet minuta kasnije Ašraf Hakimi dobio je isključenje nakon što je zaradio dva žuta kartona.

Uspeo je domaćin sa igračem manje da izjednači u 29. minutu, Kilijan Mbape je iskoristio kiks golmana rivala i pogodio za 1:1.

Ipak, u 38. minutu Darlin Jognva postiže novi gol za Lorijen, a konačnih 3:1 postavio je Bamba Dijeng u 89. minutu.

Parižani su i dalje prvi, ali će Marsej pobedom u svom meču imati priliku da priđe na samo pet bodova zaostatka, dok bi Lens sa trijumfom bio samo šest bodova iza izabranika Kristofa Galtijea.