NAPULJ BIO SPREMAN ZA EUFORIJU, ALI JOŠ NEMA TITULE: Salernitana odložila veliko slavlje! (FOTO)
Detalj sa utakmice Napoli - Salernitana, Foto: Agostino Gemito / Zuma Press / Profimedia

napoli nije iskoristio šansu

Domaći tim je poveo golom Matijasa Olivere, dok je bod gostima doneo Bulaje Dija u 84. minutu

Objavljeno: 21:10h

Fudbaleri Napolija i Salernitane odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 32. kola italijanske Serije A.

Napoliju je za osvajanje treće titule prvaka Italije bila potrebna pobeda. Domaći tim je poveo golom Matijasa Olivere u 62. minutu, dok je bod Salernitani doneo Bulaje Dija u 84. minutu.

Napoli na prvom mestu Serije A ima 79 bodova, odnosno 18 više od drugoplasiranog Lacija, šest utakmica pre kraja. Salernitana je na 14. mestu sa 34 boda.

Priliku za prvu titulu u Seriji A posle 33 godine Napoli će imati u narednom kolu, kada gostuju Udinezeu. Salernitana u sledećem kolu dočekuje Fiorentinu.

U ostalim utakmicama Kremoneze i Verona su odigrali nerešeno 1:1, a Sasuolo je na svom terenu pobedio Empoli sa 2:1.