INTER OTVORIO NAPOLIJU PUT KA TITULI: Sergej i Lacio nemoćni na gostovanju u Milanu! (FOTO)
Sergej Milinković Savić na meču protiv Intera, Foto: Italy Photo Press / Zuma Press / Profimedia

SERIJA A, 32. KOLO

Sergej Milinković-Savić odigrao je ceo meč za tim iz Rima

Objavljeno: 15:14h

Fudbaleri Intera pobedili su u Milanu ekipu Lacija sa 3:1, u utakmici 32. kola italijanske Serije A.

Domaći tim je mogao do vođstva u 26. minutu, ali je posle gledanja VAR-a zbog ofsajda poništen pogodak Henriha Mhitarjana.

Lacio četiri minuta kasnije stiže do prednosti golom Felipea Andersona, da bi u drugom poluvremenu Inter napravio preokret.

Inter do vođstva stiže golovima Lautara Martinesa u 78. i Robina Gosensa u 83. minutu, a asistencije je upisao Romelu Lukaku.

Konačnih 3:1 postavio je Martines svojim drugim golom u 90. minutu.

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić odigrao je ceo meč za Lacio.

Lacio posle sedmog poraza ostaje na drugom mestu Serije A sa 61 bodom, a vodećem Napoliju (78) za osvajanje treće titule prvaka Italije potrebno je da danas na svom terenu pobedi Salernitanu (15.00). Inter je drugom uzastopnom pobedom došao do četvrtog mesta sa 57 bodova.

U narednom kolu Inter gostuje Veroni, a Lacio dočekuje Sasuolo.