RAJO VALJEKANO ŠOKIRAO BARSELONU: Poraz koji brine, ali ne utiče mnogo na sam vrh tabele! (FOTO)
Detalj sa utakmice Rajo Valjekano - Barselona, Foto: Irina R Hipolito / Shutterstock Editorial / Profimedia

IZNENAĐENJE U ŠPANIJI

U istom terminu, Selta je kao domaćin pobedila Elče sa 1:0

Objavljeno: 01:49h

Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su na svom terenu Barselonu sa 2:1, u meču 31. kola španske Primere.

Strelci za Rajo Valjekano bili su Alvaro Garsija u 19. i Fran Garsija u 53. minutu, dok je jedini gol za Barselonu postigao Robert Levandovski u 83. minutu.

U narednom kolu, Rajo Valjekano će gostovati Elčeu, dok će Barselona dočekati Betis.

U istom terminu, Selta je kao domaćin pobedila Elče sa 1:0, a strelac pobedonosnog gola za bio je Žozef Aido u 90. minutu susreta.