NASTASIĆ DAO GOL PA NALJUTIO ATLETIKO: Majorka na kraju doživela ubedljiv poraz! (FOTO)
Detalj sa utakmice Atletiko Madrid - Majorka, Foto: JAVIER SORIANO / AFP / Profimedia

ŠPANSKO PRVENSTVO, 31. kolo

U istom terminu, Almerija je u gostima pobedila Hetafe sa 2:1

Objavljeno: 01:37h

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na svom terenu Majorku sa 3:1, u meču 31. kola španske Primere.

Strelci za Atletiko bili su Rodrigo De Paul u drugom minutu nadoknade poluvremena, Alvaro Morata u 47. i Janik Karasko u 77. minutu.

Gol za Majorku postigao je srpski reprezentativac Matija Nastasić u 20. minutu.

U narednom kolu, Atletiko će gostovati Valjadolidu, dok će Majorka dočekati Atletik Bilbao.

U istom terminu, Almerija je u gostima pobedila Hetafe sa 2:1.

Dvostruki strelac za Almeriju bio je Luis Suares u sedmom i 58. minutu, dok je gol za Hetafe postigao Borha Majoral u 71. minutu.

Hetafe je od trećeg minuta nadoknade poluvremena je igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Đene.

U sledećem kolu, Almerija će gostovati Real Madridu, dok će Hetafe gostovati Espanjolu.