MLADOST OSTARILA: Da biste zaustavili zahuktali Partizan nije vam dovoljno samo busenje! (VIDEO)

Superliga, 26. kolo!

Sva dešavanja sa utakmice u Lučanima možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...
Objavljeno: 14:53h

SVE JE GOTOVO!!!

75. minut - Uroš Đurđević za 2:0! Šutirao je Leonardo, odbranio je Krznarić, ali je najsnalažljiviji bio srpski reprezentativac!

53. minut - Dobra prilika, opet Leonardo.

46. minut - NASTAVLJENA JE UTAKMICA!

POLUVREME! Zaslužena prednost Partizana, ali imala je i Mladost tri solidne prilike...

MAGIJA!!! To je reč koja opisuje novu Kljajićevu golmansku bravuru! (VIDEO)

42. minut - LEONARDOOOOOOOOOOOO!!! Prvi njegov gol u drugom delu sezone! Ukupno 14. u sezoni. Zasluženo... Asistencija se piše Urošu Đurđeviću.

31. minut - U velikoj šansi našao se Tavamba. Najboljoj do sada na utakmici.

21. minut - Probao je za ekipu Mladosti Radivojević!

19. minut - Dve dobre šanse za crno-bele! Prvo Leonardo, pa onda i Milenković. Obojica su bili izblokirani.

12. minut - Prvu šansu imala je Mladost! Sa distance je iz prve šutirao Milan Bojović, najbolji strelac ekipe, ali ništa... Šut je bio veoma slab!

6. minut - Do sada je bilo mirno, a onda je Đurđević lepo primio loptu, probao da je digne na makazice, ali ga je odbrana domaće ekipe osujetila u toj nameri!

1. minut - Utakmica je počela!

12:34 - Gde je i šta radi Gogua Dominator? :)

12:10 - Evo i sastava za meč: