OVO JE POTPUNO ČUDESNO! OVO SE NIKADA NIJE DOGODILO! Barselona ispisala istoriju fudbala (VIDEO)

Osmina finala!

Sva dešavanja sa mečeva možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...
Objavljeno: 23:08h

95. minut - LJUDI, OVO NIJE MOGUĆE!!!!!! Barselona je došla do 6:1 i pobede u ukupnom skoru!

91. minut - GOOOOOOOOOOOOOL! Još nekoliko minuta nade za Barselonu! Ponovo Nejmar!

90. minut - PENAL ZA BARSELONU! Suarez je pao u kaznenom, a Ajtekin je dosudio drugi jedanaesterac.

88. minut - Barselona se ponovo vraća u igru! 4:1, strelac Nejmar!

85. minut - Pjer Obamejang ponovo strelac! Najgore od svega je što je pogodak pao iz čistog ofsajda!

62. minut - KAVANIIIIIIIII!!! Asistirao mu je Kurzava. Barsa je ispustila ono što je gradila ceo meč.

PSŽ se malo probudio! Dve prilike u poslednjih par minuta, a sve posle trećeg Barsinog pogotka.

Čisto da vas podsetimo, za slučaj da niste čitali juče na Espreso.co.rs. Ovo su najveći preokreti u istoriji evrokupova. Naravno, zbog ove Barsine rapsodije koja traje...

61. minut - Borusija je rešila sve! Za samo tri minuta Obamejang i Pulišić su postigli po gol za veliku, verovatno i nedostižnu prednost.

50. minut - MEEEEEEEEEESIIIIIIIIIIIII!!! Barselona je smanjila na svega jedan gol zaostatka!

49. minut - Penal za Barselonu! Posle konsultacija sa linijskim sudijom, Ajtekin je pokazao na belu tačku!

Nastavljena je drama! Interesantno, drugo poluvreme na meču Barsa - PSŽ kasnilo je čak pet minuta u odnosu na ono u Nemačkoj.

POLUVREME NA OBA STADIONA! Barselona se ozbiljno vratila u igru, fale joj još samo dva gola.

40. minut - Autogol Kurzave doneo je Barseloni veliku nadu pred odlazak na pauzu! PSŽ će morati da postigne bar jedan gol, ili da ozbiljno strepi do kraja meča...

40. minut - Martin Etkinson je častio Borusiju, pošto nije isključio Osmana Dembelea. Dečko je napravio faul za čist žuti karton, a jedan već ima!

35. minut - Barselona je znatno opasnija od PSŽ-a, i ako bi dala još jedan gol pre poluvremena, bila bi veoma blizu velikog povratka!

4. minut - Pjer Emerik Obamejang je strelac gola koji poravnava sve u ukupnom skoru na dvomeču Dortmund - Benfika! Asistirao mu je Pulišić, iako možda i nenamerno.

3. minut - Luis Suarez je strelac za Barsu! Da li nas čeka drama u glavnom gradu španske pokrajine Katalonije?

20:45 - Počele su utakmice!

20:30 - Srećan 8. mart :)

20:21 - Evo sastava sva četiri tima pred revanše!