NAJLUĐA UTAKMICA SEZONE! Voša bacila sve niz r(ij)eku, Zvezda spektakularnim preokretom do pobede (VIDEO)

Superliga, 25. kolo!

Sva dešavanja sa terena mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...
Objavljeno: 20:09h

NIJE BILO SNAGE U IGRAČIMA VOJVODINE ZA POVRATAK! Pregoreli su posle trećeg gola!

81. minut - Manojlović mačka na golu! Trujić, koji je u drugom poluvremenu ušao sa klupe, imao je stopostotnu šansu, ali je u stilu Davida de Hee i najboljih futsal čuvara mreže mlađani Filip to skinuo! Magična odbrana.

70. minut - Samo u srpskom fudbalu! Vojvodina je vodila sa 2:0 do 51. minuta, a sada gubi sa 2:3! Puškarić je strelac, ali ovoga puta, za razliku od prvog gola na utakmici, smestio je loptu u svoju mrežu! Kakav preokret, čoveče!

61. minut - Ričmond Boaćiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! Zvezda je izjednačila na 2:2!

58. minut - Ponovo je Džon Ruiz ušao u šansu, ali je ponovo bio mlak u završnici! Maločas je u prilici bio i Boaći!

51. minut - GOOOOOOOOOOOOOL!!! Posle kornera usledio je hladan tuš na Karađorđu! Damijen le Talek je strelac!

50. minut - Prvi zanimljiv napad u drugom delu imala je Crvena zvezda, ali posle prodora Anđelkovića po levoj strani lopta je završila u korneru!

OSTAĆE DILEMA: Da li je Le Talek dirnuo loptu ili je Plavšić postigao evrogol? (VIDEO)

Počeo je drugi deo igre!

POLUVREME!!! Vojvodina vodi sa laganih 2:0. Meleg i Puškarić su bili strelci za Lale, a Crvena zvezda je imala samo jednu pravu šansu u prvom delu utakmice.

Da li je treći gol Partizana bio nesportski? (VIDEO)

40. minut - Vojvodina ozbiljno gazi Crvenu zvezdu! Opasni napadi se ređaju na obe strane, daleko veći kvalitet fudbala nego u Večitom derbiju za vikend!

38. minut - Ruiz je šutirao sa nekih 20 metara, ali pored gola! Crveno-beli nikako da ozbiljno zaprete.

29. minut - Najbolja prilika za Zvezdu na utakmici! Džon Ruiz je šutirao, odlična odbrana golmana Rockova!

24. minut - Velika gužva pred golom Novosađana!

19. minut - Još jedan pokušaj crveno-belih! Boaći je bio u polušansi!

17. minut - Prvi pokušaj Crvene zvezde! Čak 17 minuta im je trebalo!

VOŠIN BLICKRIG: Meleg i Puškarić već napisali Grofovu ostavku? (VIDEO)

9. minut - ODMAH 2:0! Šok na Karađorđu za vladajućeg šampiona! Voša igra kao Barselona na početku utakmice!

5. minut - GOOOOOOOL!!! Vojvodina vodi sa 1:0! Pogodak je postigao Dejan Meleg, koji je i započeo sjajnu kontru, pa se onda odlično snašao posle jednog odbitka Filipa Malbašića!

18:00 - Utakmica je počela!

17:30 - Evo i sastava obe ekipe za meč kola.