RAŠFORD SRUŠIO BRENTFORD: Minimalac Junajteda, Njukasl DEMOLIRAO Vest Hem

premijer liga!

Zanimljivo veče u Premijer ligi

Objavljeno: 23:30h

Fudbaleri Njukasla pobedili su na gostovanju Vest Hem sa 5:1, u zaostalom meču sedmog kola Premijer lige.

Gosti su do prednosti došli u šestom minutu preko Kaluma Vilsona, a rezultat je u 13. minutu povećao Žoelinton.

Do kraja poluvremena gol za londonski tim postiže Kurt Zuma u 40. minutu, da bi Njukasl u nastavku potvrdio pobedu golovima Vilsona u 46, Aleksandera Isaka u 82. i Žoelintona u 90. minutu.

Njukasl je zbog bolje gol razlike od Mančester junajteda zadržao treće mesto na tabeli Premijer lige sa 53 boda, dok je Vest Hem 15. sa 27 bodova.

Naredni meč Njukasl igra na gostovanju protiv Brentforda, a Vest Hem gostuje Fulamu.

Mančester junajted je na svom terenu pobedio Brentford sa 1:0, u zaostalom meču 25. kola Premijer lige. Jedini gol postigao je Markus Rašford u 27. minutu.

Junajted je četvrti sa 53 boda, a Brentford je deveti sa deset bodova manje.

Tim iz Mančestera u sledećem kolu dočekuje Everton.