Petarda je postala sinonim za Arsenal, šta bi Real da nema Serhija Ramosa? (FOTO) (VIDEO)

1/8 finala lš

Sve informacije vezane za ova dva meča mogli ste pratiti na našem lajv-blogu
Objavljeno: 11:19h

Kraj prvih poluvremena na oba meča!

37.minut - STATIVA!!! Dris Mertens pogađa okvir gola!!!

* I Mario Baloteli je u transu zbog vođstva Napolija!

29. minut - Koliko samo sreće za Napoli! Kristijano Ronaldo je izašao jedan na jedan sa Reinom, obišao ga je, ali je pogodio stativu!

24. minut - GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!! I Napoli vodi posle pogotka Drisa Mertensa!

21. minut - GOOOOOOOOOLLLLLLL!!! Arsenal vodi pogotkom Tea Volkota!

18. minut - Nakon početnog pritiska Napolija, Real je imao solidnu šansu, ali je ona otišla u nepovrat zbog sebičnosti Gareta Bejla!

15. minut - Što se tiče utakmice u Londonu za sada je bilo par poluprilika, ali se rezultat ne menja!

8.minut - Napoli je krenuo silovito! Od samog starta su nametnuli veoma jak ritam!

20:45 - Obe utakmice su počele!

Spektakl je deminutiv onoga što su navijači Napolija pripremili za meč sa Real Madridom! (FOTO) (VIDEO)

20:30 - Podsetite se nekih od najvećih preokreta u evropskim dvomečima >>> OVDE.

20:00 - Poznate su i postave svih timova za večerašnje mečeve!