MLADOST MUŠKI "POGINULA" NA MARAKANI! Gosti dvaput vodili, Rakonjac kao džoker "slomio" Novosađane (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera Zvezde, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 28. KOLO

Pobeda Crvene zvezde posle velikih problema u prvom poluvremenu

Objavljeno: 20:55h

Fudbaleri Crvene zvezde dvaput su gubili od Mladosti GAT na stadionu "Rajko Mitić", ali su na kraju slavili sa 4:2 u 28. kolu Superlige Srbije.

1 / 14 Foto: Starsport©

Gosti iz Novog Sada poveli su golom Milana Vidakova u 11. minutu pole kontre kada je Babić odradio veliki posao pošto je dobio loptu u prostor.

Tada je prevario Aleksandra Dragovića, a lopta je došla do druge stative gde je usamljen bio Milan Vidakov.

U 18. minutu izjednačio je Aleksandar Katai posle asistencije Aleksandra Pešića i usledila je VAR provera i pogodak je priznat.

Nisu se izabranici Nenada Lalatovića predavali i 33. minutu ponovo došli do prednosti kada je Saša Marković odigrao odličan pas u prostor.

Ponovo je ispao Aleksandar Dragović, a Milan Vidakov je zaobišao golmana Nikolu Vasiljevića i ostao mu je lakši deo posla.

Momci trenera Miloša Milojevića opet su poravnali rezultat u dubokoj nadoknadi vremena kada je Gelor Kanga bio precizan sa penala.

Zanimljivo da je rukom igrao Milan Vidakov, strelac dva gola.

Marko Rakonjac ušao je u 78. minutu i samo pet minuta kasnije doneo prvu prednost domaćinu na Marakani.

Centrirao je Gelor Kanga na petercu, a mladi napadač je loptu poslao u mrežu.

Konačan rezultat u 90. minutu postavio je kapiten Aleksandar Katai koji se po drugi put upisao u strelce, a do druge asistencije došao je Gelor Kanga.