MAĐARI POSLALI STRAŠNU PORUKU SRBIJI! Krstajićeva Bugarska pregažena u Budimpešti (FOTO)
Slavlje fudbalera Mađarske, Foto: Attila KISBENEDEK / AFP / Profimedia

KVALIFIKACIJE ZA EP

Domaćin na Puškaš areni rešio pitanje pobednika u prvom poluvremenu

Fudbalska reprezentacija Srbije mučila se protiv Crne Gore na gostovanju, ali je slavila sa 2:0 u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024.

Slavlje fudbalera Srbije u Podgorici
Slavlje fudbalera Srbije u Podgoricifoto: Starsport©

Na takmičenje u Nemačku želi da ode i Mađarska koja je u svojoj prvoj utakmici u G grupi pobedila Bugarsku kao domaćina sa 3:0.

Izabranici Mladena Krstajića nisu imali šanse u Budimpešti pošto je krajnji rezultat bio viđen već u prvom poluvremenu.

Detalj sa utakmice Mađarske i Bugarske
Detalj sa utakmice Mađarske i Bugarskefoto: Attila KISBENEDEK / AFP / Profimedia

Na Puškaš areni poslata je poruka i "orlovima" da će ih čekati težak posao, a prvi je pogodio Balint Večej u šestom minutu.

Potom se upisao Dominik Soboslaj u 26, dok je tačku na i stavio Martin Adam u 39. minutu.