DUŠAN SILNI SRUŠIO CRNU GORU! Srbija se mučila, ali osvojila Podgoricu na krilima Vlahovića (FOTO/VIDEO)
Slavlje Dušana Vlahovića u Podgorici, Foto: Starsport©

KVALIFIKACIJE ZA EP

Objavljeno: 13:57h
Završeno
22:41h

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Crnu Goru 2:0 u drugom kolu G grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine u Nemačkoj u meču odigranom na stadionu Pod Goricom u Podgorici.

1 / 21 Foto: Starsport©

"Sokolovi" su ruku na srce bili odličan protivnik tokom većeg dela utakmice i stavljali na muke Vanju Milinković-Savića koji je bio perfektan na golu.

Na kraju, spasilac "orlova" bio je Dušan Vlahović koji je ušao na poluvremenu, a dao je golove u 78. i 95. minutu utakmice.

1 / 5 Foto: Starsport©

Izabranici Dragana Stojkovića Piksija narednu utakmicu u kvalifikacijama igraju u Bugarskoj 20. juna od 21.45.

22:40h

Kraj utakmice na stadionu Pod Goricom u Podgorici: Crna Gora - Srbija 0:2 golovima Dušana Vlahovića!

Dušan Vlahović
Dušan Vlahović foto: Starsport©
22:37h

90+5. minut - GOOOOL! Ponovo Dušan Vlahović!

Izmena: 23:11h
22:32h

89. minut - Strahinja Eraković pojačava defanzivu, izašao je kapiten Dušan Tadić.

Izmena: 13:56h
22:29h

85. minut - Uroš Račić menja Aleksandra Mitrovića.

22:26h

81. minut - Saša Lukić menja Marka Grujića.

22:21h

78. minut - GOOOOOL! Dušan Vlahović! Usledila je VAR provera, a Klemon Turpan potvrdio je pogodak našeg napadača.

Izmena: 13:57h
22:20h

77. minut - Stefan Lončar menja Aleksandra Šćekića, dok je Driton Camaj zauzeo mesto Seada Hakšabanovića.

22:13h

70. minut - Vladimir Jovović menja Vukana Savićevića, dok je kapiten Stevan Jovetić ustupio mesto Milutinu Osmajiću.

22:11h

67. minut - Vlahović je propustio do Mitrovića, a Aleksandar dodao do Dušana koji je krenuo da šutne, ali ga je izblokirao Stefan Savić.

Navijači Srbije na utakmici protiv Crne Gore
Navijači Srbije na utakmici protiv Crne Gorefoto: Starsport©

Posle kornera Tadića, lopta završava u rukama Mijatovića.

22:02h

58. minut - Andrija Živković dobija žuti karton zbog prigovora.

22:00h

57. minut - Najbolja šansa za Crnu Goru! Stevan Jovetić je istrčao kontru, namestio se i šutirao, ali Vanja skreće loptu u korner.

21:49h

48. minut - Lepo je proturio loptu Hakšabanović do Jovetića, a potom je šut kapitena "sokolova" izblokiran i usledio je korner bez opasnosti.

21:48h

46. minut - Dušan Vlahović menja Filipa Đuričića, dok je Ivan Ilić ustupio mesto Andriji Živkoviću.

21:29h

45+2. minut - Kraj prvog poluvremena, bez golova na utakmici Crne Gore i Srbije u Podgorici.

1 / 6 Foto: Starsport©
Izmena: 21:46h