LALAT OPET BEZ POBEDE: Vidosavljević rastužio bivšeg trenera Kragujevčana (VIDEO)
Milutin Vidosavljević (levo), Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 27. KOLO

Radnički poveo, Mladost GAT izjednačila iz penala, a potom usledio novi gol za radost Šumadinca i plej-of poziciju

Druga utakmica na klupi Mladosti GAT i još uvek bez pobede za Nenada Lalatovića posle 27. kola Superlige Srbije.

Večeras je na stadionu "Karađorđe" gostovao Radnički iz Kragujevca, inače tim koji je prošle sezone vodio popularni Lalat i pobedio je 2:1.

Nenad Lalatović dok je vodio kragujevački Radnički
Nenad Lalatović dok je vodio kragujevački Radničkifoto: Starsport

Luka Zorić doveo je Šumadince u vođstvo u 30. minutu na asistenciju Vasilija Đurića, a u 50. minutu je izjednačio Novica Maksimović iz penala.

Konačan rezultat postavio je Milutin Vidosavljević na asistenciju Luke Milunovića u 61. minutu.

Težak posao čeka Lalatovića pošto Mladost ostaje poslednja sa 18 bodova, dok je Radnički na plej-of poziciji sa 33 boda.