SAMPDORIJA SE "DIGLA IZ MRTVIH", ALI PALA U TORINU! Vlahović promašio penal (FOTO)
Slavlje fudbalera Juventusa, Foto: Spada / LaPresse / Profimedia

SERIJA A, 26. KOLO

Juventus slavio u drugom poluvremenu, posle dramatičnog prvog

Fudbaleri Juventusa pobedili su Sampdoriju posle velike drame na Alijanc stadionu sa 4:2 u 26. kolu Serije A.

Filip Kostić upisao je asistenciju u prvom poluvremenu, domaćin je vodio 2:0, ali su Tomaso Auđelo i Filip Đuričić za 40 sekudni izjednačili na 2:2.

Detalj sa utakmice Juventusa i Sampdorije
Detalj sa utakmice Juventusa i Sampdorijefoto: www.imagephotoagency.it / imago sportfotodienst / Profimedia

"Stara dama" ponovo je povela u 64. minutu kada je pogodio Adrijen Rabio po drugi put na utakmici.

Samo pet minuta kasnije Dušan Vlahović je mogao da zapečati sudbinu tima Dejana Stankovića, ali je pogodio prečku.

Dejan Stanković na utakmici Juventusa i Sampdorije
Dejan Stanković na utakmici Juventusa i Sampdorijefoto: IMAGO / imago sportfotodienst / Profimedia

Konačan rezultat postavio je Matijas Sole u 94. minutu kada je natrčao na odbijenu loptu golmana Turka posle odbrane od šuta glavom Vlahovića.