NAPOLI NA +18! Atalanta u Napulju pala u drugom poluvremenu (FOTO)
Slavlje Kviče Kvaračkelije, Foto: Alessandro Garofalo / LaPresse / Profimedia

SERIJA A, 26. KOLO

U ranijem terminu, Udineze slavio kao gost protiv Empolija sa 1:0, a Lazar Samardžić ušao u 87. minutu

Inter je u petak izgubio od Specije u gostima sa 2:1 na otvaranju 26. kola Serije A, a lider Napoli je to iskoristio na najbolji mogući način za +18!

Navijači Napolija na utakmici protiv Atalante
Navijači Napolija na utakmici protiv Atalantefoto: Insidefoto / ddp USA / Profimedia

U Napulju je Atalanta lako pala, pošto je domaćin na stadionu "Dijego Armando Maradona" pobedio sa 2:0 posle golova u drugom poluvremenu.

Na tribinama su bili bivši defanzivici verovatno budućeg šampiona Italije, rođena braća Paolo i Fabio Kanavaro.

Paolo i Fabio Kanavaro
Paolo i Fabio Kanavarofoto: Alessandro Garofalo / LaPresse / Profimedia

Kviča Kvaračkelija zatresao je mrežu u 60. minutu na asistenciju Viktora Osimena, a drugi pogodak bio je delo Amira Rahmanija u 77. minutu.

Ovoga puta, asistent je bio Eljif Elmas, a izabranici Lućana Spaletija sada imaju skor od 22 trijumfa i po samo dva remija i poraza.

Detalj sa utakmice Napolija i Atalante
Detalj sa utakmice Napolija i Atalantefoto: Alessandro Garofalo / LaPresse / Profimedia

U ranijem terminu, Udineze je slavio kao gost protiv Empolija sa 1:0 golom Rodriga Bekaa na asistenciju Sandija Lovrića.

Slavlje fudbalera Udinezea
Slavlje fudbalera Udinezeafoto: Fabio Fagiolini/LiveMedia / ipa- / PA Images / Profimedia

Novi reprezentativac Srbije Lazar Samardžić na teren je ušao u 87. minutu.