GROZNA POVREDA GOLMANA LUČANA! Čukarički pobedio Mladost, Spartak iznenadio Novi Pazar (VIDEO)
Željko Samčović, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 24. KOLO

Domaćin mogao prvi da povede protiv "brđana", ali je Nikola Jojić promašio penal

Pobede u 24. kolu Superlige Srbije zabeležili su fudbaleri Čukaričkog i Spartaka iz Subotice.

"Brđani" su u Lučanima savladali Mladost sa 1:0 golom Luke Stojanovića u 89. minutu, a u 55. minutu Nikola Jojić promašio je penal za domaćina.

Na polovini prvog poluvremena, Željko Samčović, golman Lučanaca grozno je povredio ruku prilikom intervencije i nezgodnog pada.

Sa druge strane, u Subotici, Spartak je iznenadio Novi Pazar i slavio sa 2:0.

Strelci su bili Luka Bijelović u 22. i Nikola Srećković u 86. minutu.