NAPREDAK SLAVIO POSLE OSAM UTAKMICA! Nišlije pale u Kruševcu, remi Voždovca i Lučanaca (VIDEO/FOTO)
Fudbaleri Napretka, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 23. KOLO

U srpskom El klasiku videli smo po jedan crveni karton na obe strane

Fudbaleri Napretka pobedili su niški Radnički u Kruševcu u srpskom El klasiku sa 2:0 i tako prekinuli niz od osam utakmica zaredom bez trijumfa.

Strelci su bili Marko Šarić u 56. minutu iz penala i Nebojša Bastajić u 64, a Marko Putinčanin kod "čarapana" je dobio drugi žuti karton pre drugog gola.

Crvene kartone videli smo na obe strane, a prvo je Nikola Andrić u sastavu "meraklija" završio ranije meč u 54. minutu u 23. kolu Superlige Srbije.

Susret Voždovca i Mladosti iz Lučana na krovu TC stadion završen je bez pobednika, odnosno remijem 1:1.

Nenad Adamović doveo je goste u vođstvo u 31, a izjadnačio je Mihajlo Nešković u 67. minutu.