Fudbaleri Torina, Foto: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

23. kolo serije a

Podela "plena" u Torinu

Objavljeno: 23:26h

Fudbaleri Torina i Kremonezea remizirali su 2:2 u poslednjem meču 23. kola Serije A.

Za Torino su svih 90 minuta odigrali Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić, dok je Nemanja Radonjić ušao u igru u 67. minutu.

Domaćin je dominirao tokom prvih 45 minuta, ali je do prednosti stigao tek četiri minuta pred kraj i to iz penala kada je precizan bio Sanabrija.

U nastavku se bude i gosti koji stižu do velikog preokreta. U 20 minuta postižu dva gola preko Tsađuta i Valerija.

Ipak, Singo donosi bar bod domaćima u 79. minutu meča.

Torino pole ovog remija ostaje na devetom mestu pred gradski derbi sa Juventusom.

Kremoneze je "zakucan" na poslednjem mestu, ali su na ovoj utakmici makar prekinuli niz od tri uzastopna poraza.