KOSTIĆ DOBIO UVREDE KAO VLAHOVIĆ I MIHAJLOVIĆ! Srbin šmekerski odgovorio navijačima Specije (VIDEO)
Filip Kostić i Masimilijano Alegri, Foto: EPA/MASSIMO PICA

SRAMNO!

Filip je izašao iz igre u 81. minutu, a prilikom prolaska iza gola, usledile su brojni loši povici domaćih pristalica

Fudbaleri Juventusa pobedili su Speciju sa 2:0 na gostovanju u 23. kolu Serije A, a asistent kod prvog gola u 32. minutu bio je Filip Kostić.

Reprezentativac Srbije izašao je iz igre u 81. minutu, a prilikom prolaska iza gola, usledile su brojne uvrede domaćih navijača.

Čuli su se povici "Ciganin" što je redovni repertoar za srpske fudbalere, a isto su prolazili Dušan Vlahović i Siniša Mihajlović.

Ofantzivni levi bek šmekerski je odgovorio podizanjem ruke i poručio im da budu glasniji uz plaac ka gore.