ZVEZDA RASTURILA RIVALA: Čarolije Bukarija i Kataija protiv nemoćnog Čukaričkog! (FOTO)
Detalj sa utakmice Crvena zvezda - Čukarički, Foto: Starsport©

superliga srbije, 22. kolo

Rezultat je na kraju bio 3:0 za aktuelnog prvaka Srbije

Objavljeno: 00:43h

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Beogradu ekipu Čukaričkog sa 3:0, u utakmici 22. kola Superlige Srbije.

Zvezda je novu pobedu u Superligi Srbije najavila u razmaku od nekoliko minuta u prvom poluvremenu. Prvo je Aleksandar Katai u 13. minutu primio loptu na levom boku, ušao u kazneni prostor, namestio se i sa desetak metara od stativu pogodio za 1:0.

FK Crvena zvezda, FK Čukarički

Četiri minuta kasnije, Čukarički je izgubio loptu na sredini terena, Aleksandar Pešić je potom poslao do Osmana Bukarija koji je okrenuo u šesnaestercu i zatresao mrežu gostujućeg tima.

Konačan rezultat postavio je Bukari svojim drugim golom u 67. minutu, posle asistencije Milana Rodića.

Crveno-beli su upisali 19. pobedu u šampionatu i prvi su na tabeli sa 60 bodova.

Fudbaleri Zvezde će u narednom kolu gostovati Javoru, dok će Čukarički dočekati Kolubaru.