Magiko Katai opravdao nadimak, Sevilja preokretom do pobede! (VIDEO)

BRAVO!!!

Dugo se čekalo na njegov prvenac u dresu Alavesa, i on je došao u idealnom trenutku

Fudbaleri Sevilje pobedili su u gostima ekipu Betisa rezultatom 1:2 (1:0) u derbiju 24. kola Lige Primere.

U 36. minutu, Durmisi je savladao Rika i doneo prednost domaćima i tim rezultatom otišlo se na odmor.

Već u 56. minutu, nakon prekida, Merkado je pokupio jedan odbitak posle odbrane golmana Adana i zakucao loptu pod prečku za 1:1, da bi 20 minuta kasnije Ibora postavio konačan rezultat!

Stevan Jovetić je danas na terenu proveo 83. minuta, ali nije prikazao igru na nivou prethodnih mečeva, a u finišu ga je zamenio Korea.