NAPOLI GAZI KA TITULI POSLE 33 GODINE! Osveta Kremonezeu za senzaciju u Kupu (FOTO)
Slavlje fudbalera Napolija, Foto: EPA/CESARE ABBATE

SERIJA, 22. KOLO

Pogađali Kviča Kvaračkelija, Viktor Osimen i Eljif Elmas

Fudbaleri Napolija gaze ka prvoj tituli u Seriji A posle 33 godine! Lider italijanskog prvenstva osvetio se Kremonezeu za senzaciju u Kupu.

Podsetimo, gosti iz Kremone u osmini finala izbacili su "azure" posle penala sa 4:2, dok je posle 120 minuta igre bilo 2:2.

Detalj sa utakmice Napolija i Kremonezea
Detalj sa utakmice Napolija i Kremonezeafoto: EPA/CESARE ABBATE

U 22. kolu Kalča totalno drugačija, a Kviča Kvaračkelija pogodio je u 22. minutu na 22. rođendan i tako je krenula serija domaćina.

Viktor Osimen pogodio je u 65. minutu, a konačan rezultat postavio je Eljif Elmas u 79. minutu.