ŠTETA ŠTO NIJE BILO VIŠE PUBLIKE: Odigrane dve izuzetno uzbudljive utakmice domaćeg fudbalskog prvenstva! (FOTO)
Detalj sa utakmice Čukarički - Radnički Kragujevac, Foto: Starsport©

ZANIMLJIVI MEČEVI

Čukarički je posle preokreta savladao ekipu kragujevačkog Radničkog, dok je Radnik u Surdulici savladao Mladost iz Lučana

Objavljeno: 20:28h

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u Beogradu ekipu kragujevačkog Radničkog 3:2 u okviru 21. kola Superlige Srbije.

Svi golovi viđeni su u drugom poluvremenu. Kragujevčani su došli po pobedu na Banovo brdo, a zahvaljujući takvom pristupu igre su uspeli i da ponište pogodak Stefana Tomovića iz 66. minuta i golovima Činedua i Zorića u 72. i 81. minutu stignu do prednosti od 2:1.

U nastavku meča sledi novi veliki preokret. U poslednjem 90. minutu Čukarički dolazi do izjednačenja, strelac je bio jedan od najboljig igrača na terenu, 20-godišnji Vladimir Lučić, da bi u šestom minutu sudijske nadoknade vremena kapiten domaćeg tima Marko Docić, ovog puta u ulozi rezervnog igrača, postavio konačnih 3:2 za Čukarički.

FK Čukarički

Pobedu su ostvarili i fudbaleri Radnika koji su na svom terenu pobedili lučansku Mladost sa 1:0.

Strelac pobedonosnog gola za Radnik bio je Andrija Radulović iz penala u 89. minutu susreta.