FULAM U OSMINI FINALA FA KUPA! Da Mitrović nije ušao, svašta bi bilo!
Aleksandar Mitrović, Foto: Mike Egerton / PA Images / Profimedia

bilo je svega

Zanimljiv meč pripao Fulamu

Objavljeno: 22:50h

Fudbaleri Fulama plasirali su se u osminu finala FA kupa, pošto su savladali ekipu Sanderlenda rezultatom 3:2.

Srpski napadač Aleksandar Mitrović nije bio u startnih 11, ali čim je ušao na teren, napravio je razliku.

Fulam je uspeo da povede preko Harija Vilsona u osmom minutu, a potom je srpski napadač asistirao Andreasu Pereiri za 2:0, i to na sjajan način, posle čega se sapleo na reklamu i bio akter jedne komične situacije.

To je bio jako važan gol jer je Džek Klark smanjio na 2:1 u 77. minutu meča. Međutim, to nije bio kraj.

Kurzava je postigao treći gol za svoju ekipu u 82. minutu, da bi Benete uneo pometnju u poslednjih nekoliko minuta golom u nadoknadi, ali je to bilo sve što su uspeli fudbaleri Sanderlenda.

Fulam će u narednoj runi igrati sa Lidsom koji je prethodno savladao Akrington rezultatom 3:1.