VRATIO SE DUŠAN SILNI! Juventus RAZBIO Salernitanu na krilima srpskih reprezentativaca!
Dušan Vlahović, Foto: EPA-EFE/MASSIMO PICA

sjajno veče sa srpski fudbal

Pogađali Kostić i Vlahović

Objavljeno: 22:53h

Fudbaleri Juventusa su savladali ekipu Salernitane rezultatom 3:0 (2:0) u poslednjoj utakmici 21. kola italijanske Serije A.

Stara dama je u teškoj situaciji zbog oduzimanja bodova i finansijske krize, ali igrači nisu demotivisani.

Za večerašnju pobedu su najzaslužniji srpski reprezentativci Dušan Vlahović i Filip Kostić.

Srpski napadač je u 26. minutu iskoristio jedanaesterac koji je prethodno skrivljen prekršajem nad Miretijem i tako postigao gol posle "posta" od četiri meseca.

U finišu prvog poluvremena je ponovo napravio ključan potez, Vlahović je želeo da šutira, ali je loptu desnom nogom zahvatio tako da je samo asistirao Kostiću koji je stigao do nje pre Giljerma Očoe i smestio je u mrežu.

Nije se Vlahović zaustavio na tome, već je u drugom minutu nastavka pogodio još jednom.

Ovog puta asistent je bio Nikolo Fađolo, a srpski napadač je efektno pogodio za 3:0.