Stara dama odigrala juventusovski - iz iksa u dvojku! Jovetić asistent u pobedi Sevilje! (VIDEO)

Liga šampiona, 1/8 finala!

Sva dešavanja sa utakmica mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog...
Objavljeno: 22:44h

Do kraja utakmica, bilo je dosta uzbuđenja, ali golova ne.

74. minut - Do sada ništa, a onda tri gola širom Evrope. Lester je golom Džejmija Vardija smanjio na 1:2, dok je Juve slomio Porto golovima Marka Pjace i Danija Alveša - dvojice igrača koji su ušli sa klupe.

62. minut - Sevilja vodi sa 2:0. Potpuno zasluženo. Pogodak je postigao Anhel Korea, iako je promašio penal u prvom poluvremenu. Asistirao mu je Stevan Jovetić!

59. minut - Ništa u drugom poluvremenu, sem poneki sporadičan napad Sevilje i Juventusovo vrebanje oko kaznenog prostora Porta. Čak i povremeni izlet Portugalaca na Juveovu polovinu. Lester baš ne može da se sastavi!

POLUVREME! Sevilja veoma zasluženo vodi, trebalo je možda i sa većom razlikom. Porto i Juventus igraju bez golova, ali Stara dama ima igrača više! A, svako ko je ikada igrao kladionicu zna da Juventus u drugom poluvremenu voli da lomi protivnike!

27. minut - Aleks Teles je dobio drugi žuti karton, i morao je da napusti teren!

25. minut - Ipak Sevilja vodi! Pablo Sarabija je strelac, a asistirao mu je Eskudero!

15. minut - Kasper Šmajhel je odbranio penal! Šutirao ga je upravo Korea potvrdivši pravilo da ne treba izvođač da bude čovek nad kojim je faul načinjen!

14. minut - Penal za Sevilju! Faul je napravio Ves Morgan nad Anhelom Koreom.

20:45 - Obe utakmice su počele.

20:30 - Evo sastava svih ekipa za večeras.