HARI KEJN SRUŠIO FULAM I ISPISAO ISTORIJU: Mitrović nas PREPLAŠIO, Totenhem rešio posao u prvom poluvremenu!
Aleksandar Mitrović, Foto: Simon Dael / Shutterstock Editorial / Profimedia

21. kolo premijer lige

Fulam nije pronašao način da savlada Lorisa

Objavljeno: 23:19h

Fudbaleri Totenhema su slavili na gostovanju Fulamu sa 1:0, u okviru 21. kola Premijer lige.

Činilo se da je Fulam bolji rival u prvom poluvremenu meča na "Krejven kotidžu", ali se kapiten Totenhema Hari Kejn postarao da njegov tim ode zadovoljniji na pauzu.

Domaći su primilo gol u najgorem mogućem momentu, u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Bio je to izvanredan udarac iskusnog napadača sa ivice kaznenog prostora, izuzetno precizno je pogodio donji levi ugao gola golmana Lena. Ovim golom je Kejn se izjednačio sa legendarnim Džimijem Grivsom po broju golova u dresu Totehema.

U drugom poluvremenu nije bilo previše uzbuđenja, a viđen je jedan oštar start nad Aleksandrom Mitrovićem koji je u 85. minutu ostao da leži na travi, a potom je napustio teren. Međutim, ubrzo se vratio i odigrao do kraja meča.

Treba izdvojiti udarac Solomona u 89. minutu kada je sjajno reagovao Loris. Meč je u finišu obeležilo dosta tenzije i odugovlačenja, ali promene rezultata nije bilo.