PETRIĆ DAO ŠANSU OMLADINCIMA, NA KRAJU SAMO REMI: Više od rezultata brine povreda krilnog fudbalera! (FOTO)
Detalj sa utakmice Partizan - Mladost Lučani, Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

PRIJATELJSKA UTAKMICA

Posle trijumfa u četvrtak nad Ahmatom, crno-beli su odigrali nerešeno protiv Mladosti iz Lučana 2:2

Objavljeno: 17:20h

Fudbaleri Partizana remizirali su 2:2 (1:1) protiv ekipe Mladost Lučani u pripremnoj utakmici u Beleku.

Posle trijumfa u četvrtak nad Ahmatom (3:1), crno-beli su dan kasnije odigrali nerešeno sa rivalom iz Superlige.

Trener Gordan Petrić je šansu dao, pre svega, igračima iz omladinske škole. Čak njih devetorica je bilo u startnoj postavi i odigrali svih 90 minuta, a neki su ostavili izuzetno dobar utisak.

Pre svih, štoper Mihajlo Ilić i krilo Janko Jevremović. Prvi je bio strelac vodećeg pogotka, a drugi je doneo izjednačenje u drugom poluvremenu i postavio konačan rezultat.

FK Partizan

Može, međutim, Gordan Petrić da bude zadovoljan i izdanjem ostalih „klinaca“ koji su se isprsili pred Lučancima i pokazali da se na njih može računati u budućnosti. Ipak, jedna stvar veoma brine sve u taboru crno-belih. U pitanju je povreda Mihajla Petkovića. Tek što je ušao u igru u drugom poluvremenu, krilni fudbaler je morao da napusti teren. Kako se moglo čuti, prevezen je u bolnicu u Antaliji, gde će odraditi detaljne preglede i tada će se znati nešto više o ozbiljnosti povrede.